نتایج جستجو برای عبارت :

تجربه های ۲ ماه اول (بهمن و اسفند ۹۸)

آذر با شهریور = نیروبخش 
آذر با مهر =لذت بخش 
آذر با ابان = کارد و پنیر 
آذر با آذر = لذت توام با آشوب 
آذر با دی = مغایرت زیاد 

دی با فروردین =با جدل 
دی با اردیبهشت = زندگی با آینده ای زیبا 
دی با خرداد  =  پیوندی سخت 
دی با تیر =پیوندی با شکوه 
دی با مرداد = اختلاف زیاد 
دی با شهریور = عجیب 
دی با مهر = برنده ای ندارد 
دی با ابان = خیلی عجیب 
دی با آذر = نامناسب 
دی با دی = طولانی و پا برجا 
دی با بهمن = کمی مخوف 
دی با اسفند =عشقی و شهوانی 

بهمن با ار
اسفند هم آمد ولی روز تولدم همراهش نیست! مانده ام با تولدی که روزی ندارد! ای اسفند بگو کجا روز تولدم را جا گذاشته ای تا به سمتش رهسپار شوم. ای اسفند، نشانی از روز تولدم بده. نگو باید یک سال دیگر به انتظار آمدنش بنشینم. ابراز ناراحتیت این دل پر خون را آرام نمی کند، سه سال شده و هر سال قول سال بعدی را می دهی! اسفند، نگاه کن، سال دارد به اتمام می رسد و من دلیلی برای جشن گرفتن ندارم. محدثه از من می پرسد؛ تولدت کی هست؟! جوابش را چه بدهم؟! بگویم: اسفند آخری

اشیاء خنده دار ماه تولدتون:
فروردین :کولمن. سرد وبی احساس
اردیبهشت: کفگیر. ساده و روراست و مهربان
خرداد: آبکش. جذاب و ملوس
تیر: شیلنگ. حساس و خودخواه
مرداد: هاونگ(هونگ). سنگین و با وقار
شهریور: آفتابه. ساده و بی آلایش
مهر: ﺩﺑﻪ ی ﺷﻮﺭ. ﺑﺎﻧﻤﻚ و رازدار
آبان: گوشتکوب. افسرده و کوبنده
آذر: جا ﻗﺎﺷﻘﻲ. ﺧﺴﺘﻪ و دلربا
دی: قوری. مغرور و زودجوش
بهمن: فرغون. کاری ومهربان
اسفند: لگن حمام. ساده و صمیمی

+ فقط اسفند و شهریور به خصوص شهریور
و اسفند میرود که به خط پایان برسد،
دوان دوان و خسته، هول و بی قرار،
در انتظاری گیج و مبهم،
چه ماه غریبیست این اسفند،
چقدر شبیه زندگیست این اسفند،
گویی نیامده که باشد، آمده که برود،
اصلاً انگار برای تمام شدن شروع شده است .
و من عابر پیاده این روزهای پایانی سال،
پشت چراغ های قرمز تردید و تصمیم ها،
چشم انتظار حادثه چراغ سبزم،
شاید اجازه عبور پیدا کنم .
و چه ماه غریبیست این اسفند،
پاک و ساده و بی آلایش،
خسته از ۳۶۵ روز دویدن،
سال را تمام می کند.
شای
فال چاى صبح دوشنبه 28 بهمن 1398

☕️فروردین: عشقی که به زودی به سویتان خواهد آمد
☕️اردیبهشت: موفقیت و پیروزی
☕️خرداد: ازدواج و شروع زندگی مشترک

☕️تیر: دست و دلبازی
☕️مرداد: به پایان رساندن کاری مهم
☕️شهریور: خیرات میکنید

☕️مهر: پایان موضوعی دردآور
☕️آبان: حواستان را بیشتر جمع کنید
☕️آذر: دوستی با پسری کم تجربه

☕️دی: دست به کاری میزنید که سودی دربر ندارد
☕️بهمن: سرک کشیدن در کارهای شما
☕️اسفند: شخصی که با بی فکریهایش شما را می آ
☕️ فال چای  چهارشنبه 23 بهمن☕️
          تاریخ : 23 بهمن 1398
فروردین# :سرمایه ای پایدار☕️
اردیبهشت#:رهایی از مشکلات☕️
خرداد# :شک و بد گمانی☕️
تیر# :حسادت های بی جا☕️
مرداد# :جشن نامزدی☕️
شهریور# :میزبانی از فردی عزیز☕️
مهر#:دیداری لذت بخش☕️
آبان #:مهمانی کوچک☕️
آذر# :دوستاتی خوب☕️
دی# :ناراحتی روحی☕️
بهمن# :دوری از معشوق☕️
اسفند#:بهبود شرایط جسمی☕️*************************************
یه عروسی لاکچری و خاطره انگیز 
باغ عروسی تشریفات عروسی تشریفا
تعطیلی مدارس زنجان 28 بهمن 98:
به گزارش خبرینو در رابطه با تعطیلی مدارس زنجان 28 بهمن 98: به دلیل بارش برف و برودت هوا مدارس برخی مناطق استان زنجان شیفت عصر امروز تعطیل شد.
به گزارش خبرینو،به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، طبق تصمیم کمیته تعطیلی مدارس زنجان، به دلیل بارش برف و برودت هوا کلیه مقاطع تحصیلی ناحیه یک زنجان، ناحیه دو زنجان، ماهنشان، انگوران و ایجرود و مقاطع ابتدایی و متوسطه اول بخش مرکزی خدابنده

تارخ امروز : 1398/11/21 ساعت : 08:25
قیمت روز ارز و سکه
اونس طلای جهانی 1573
مظنه بازار تهران 2،244،000
گرم طلای18عیار 518،000
آبشده نقدی 2،241،000
آبشده فردایی 2،245،000
سکه امامی 5،075،000
سکه قدیمی 5،055،000
نیم سکه 2،570،000
ربع سکه 1،570،000
سکه یک گرمی 930،000

دلار تهران 13،930
یورو اروپا 15،180
درهم امارات 3،780

قیمت های بهمن ماه 98 (ریال)

عنوان نرخ
قیمت زنده
تغییر
زمان

اونس طلا
1,568.70
(0.28%) 4.46
۰۸:۲۱:۴۴

مثقال طلا
22,510,000
(0%) 0
۲۱ بهمن

گرم طلای ۱۸
5,192,000
(0%) 0
۲۱ بهمن

گرم طلای
فستیوال تئاتر - تجربهجلسات تمرین - اجرا ( try out ) بخش «تجربه» این زمان , در حضور هر هفت نفر از مشاوران علمی - هنری این بخش محمدرضا علی‌اکبری , یوسف باپیری , علی شمس , مهدی دارای شهرت , حمید پورآذری , عباس جمالی و آزاده شاهمیری از 26 تا30 بهمن برگزار میگردد .در‌این سطح , از در میان 23اثر روش یافته به‌این بخش , تیم هایی که آمادگی واجب برای اجرای آخرین در‌این عصر را دارا هستند با تصمیم مشاوران تعیین میشوند . این بخش به صورت غیررق
 زمان انتخابات مجلس ۹۸ در دو دور به تاریخ‌های ۲ اسفند ۱۳۹۸ و اردیبهشت ۱۳۹۹ خواهد بود. همچنین اولین انتخابات میان‌دوره‌ای دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری استان‌های تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، استان فارس و قم نیز به صورت همزمان برگزار خواهد شد.پس از بررسی سوابق و صلاحیت داوطلبان در مراجع چهارگانه و اعلام نظر شورای نگهبان، وزارت کشور در ۲۲ بهمن اسامی نهایی نامزدهای انتخابات را به مراکز حوزه‌های انتخابیه اعلام می‌کند.در اواخر سال ۹
مشکلات اول برایم یک :دی گذاشتند
تا آمدم بخندم
بهمن شدند روی سرم...
تا سرم را از لایشان در آوردم
دیدم نزدیک تولدم است
تا خواستم بنویسم اسفندی‌ام
همان جا بهمن دوم از راه رسید و دودم کرد
چیه؟ مسخره است؟
ساده‌اش میشه:
از بس لای مشکلات لولیدم که زندگیم تموم شد.
میخوری زمین هوا میره تموم شُد.
حالا طبقه‌ها رو دونه دونه پایین میام.
کار از هبوط هم گذشته.
راه سمت جهنم است.
برای انصراف از دانشگاه چه شرایطی لازم است؟
چگونه از دانشگاه انصراف دهیم؟
انصراف از دانشگاه آزاد
چگونه از دانشگاه پیام نور انصراف دهیم؟
نحوه انصراف از دانشگاه فرهنگیان
تو بحث انصراف از تحصیل  دوره های روزانه محدودیت های خاصی دارن و زمان ثبت نام کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری باید توجه ویژه ای به دوره های روزانه داشت دلیلش هم اینه که شما اگر تو هر رشته و هر دانشگاهی در دوره روزانه مشغول به تحصیل باشین برای کنکور مجدد باید تا تاری
رو حساب حرف اولیه که زده بودیم و بمن گفته بود قرار بود که 13 اسفند برگرده ینی فردا!
اما دو روز پیش گفت که 16 اسفند برمیگرده و این ینی پنجشنبه. خب من دلمو خوش کرده بودم که این هفته میبینمش و کلی خورد تو ذوقم!
حالا باید تا هفته بعد صبر کنم که خیلی کار سختیه!
خیلی دلم براش تنگ شده، خیلی جاش خالیه..
برای انصراف از دانشگاه چه شرایطی لازم است؟
انصراف از دانشگاه
چگونه از دانشگاه انصراف دهیم؟
انصراف از دانشگاه آزاد
انصراف از دانشگاه وسربازی
انصراف از دانشگاه علمی کاربردی
چگونه از دانشگاه پیام نور انصراف دهیم؟
نحوه انصراف از دانشگاه فرهنگیان
تو بحث انصراف از تحصیل  دوره های روزانه محدودیت های خاصی دارن و زمان ثبت نام کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری باید توجه ویژه ای به دوره های روزانه داشت دلیلش هم اینه که شما اگر تو هر رشته و

روابط عمومی سمات اعلام کرد: 
 پارسال، در هر ماه به طور میانگین ۶۸ هزارو ۵۰۰ سهامدار جدید وارد بورس شده‌اند و شیب ورود سهامداران تازه وارد رفته رفته رشد کرده به طوری که در نخستین ماه سال ۵۵ هزار سهامدار جدید وارد بورس شده‌اند.
 این رقم در ماه پایانی سال ۹۸ از مرز ۱۷۲ هزار نفر هم عبور کرد.
 مطابق این اطلاعات پارسال در مجموع ۸۲۲ هزار سهامدار جدید وارد بورس شده اند که با اضافه شدن این تعداد سهامدار، جمعیت کل سهامداران بورس به ۱۱ میلیون و ۶۵۵ ه
سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98)
سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98) با پاسخ
سوالات بانک پاسارگاد در سال ۹۸ (جدید اسفند 98)
نمونه سوالات بانکها در سال 98 (عمومی و تخصصی)

نمونه سوالات بانکی

سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند ۹۸ (جهت دانلود کلیک کنید)
بعد از کلی سختی توی یگان خدمتی تونستم 17 اسفند تا 27 ام رو مرخصی عیدانه بگیرم
فردا باید برم پادگان
حال خیلی بدی دارم چون اصلا دوست ندارم اونجا بودن رو تجربه کنم
برام دعا کنید تا بتونم از اونجا سالم بیام
کلی فشار روحی رومه که هیچکی جز دوتا از رفیقام درکم نمیکنن
ادامه مطلب
ژانویه (۱۱ دی تا ۱۱ بهمن)رنگ: شتریویژگی های شخصیتی: شما فردی منطقی، اهل عمل و واقع بین هستید.مزایای استفاده از این رنگ: رنگ شتری به شما کمک می کند با قدرت، تلاش و برنامه ریزی به تمام آرزوهایتان برسید. هر زمان که احساس می کنید به پایداری و مسئولیت بیشتر نیاز دارید از این رنگ استفاده کنید.
فوریه (۱۲ بهمن تا ۹ اسفند)رنگ: بنفش یاسیویژگی های شخصیتی: الهام بخش، دارای قوه تخیل بالا و خلاق.مزایای استفاده از این رنگ: هر زمان که از نظر احساسی گرفته هستید
پیش بینی وضعیت جوی استان در چند روز آینده :
طی امشب همچنان سرما و یخبندان در مناطق کوهستانی 
طی جمعه 16 اسفند و شنبه افزایش دما
از عصر شنبه تا اواخر یکشنبه افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک،  بارش پراکنده ( در ارتفاعات احتمال رگبار برف) پیش بینی می شود. 

بازم اسفند و گردوخاک.اَه:|
همسر میگه چرا تو همیشه انتظار داری آب و هوای اینجا تغییر کنه؟! می گم نمی دونم!! :)
بهمن و بهرام ارک دانلود فیلم پوست محصول 1399, دانلود فیلم پوست بهمن و بهرام ارک با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم سینمایی ایرانی پوست بهمن و بهرام ارک جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه بهمن و بهرام ارک

ادامه مطلب
بالاخره اول بهمن ماه رسید.اگر شهریور ماه یک نفر میگفت چشم به هم بزنی تمام میشه حرفش را باور نمیکردم.البته چشم بر هم زدنی نبود...هزار هزاره گذشت که برای نوشتنش به هزار ساعت وقت احتیاج دارم...حالا دارم کم کم باور میکنم که این روند کسل کننده قرار نیست تا ابدیت کش بیاد...نشون به این نشونی که بهمن آمده!
برنامه سینماهای تبریز
برنامه سینماهای تبریز آپ دیت شده ۲۳ بهمن ۹۸طبق اعلام شورای صنفی نمایش همه ی سینماها روزهای سه‌شنبه ( به جز تعطیلات تقویمی ) نیم قیمت می‌باشند . .سینما ستاره باران بنا شده در خ نصف راه و روش - مجتمع تجاری ستاره بارانسینما الف بنا شده در بلوار ۲۹ بهمن ٫ فراتر از مریضخانه ۲۹ بهمن – مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن - موسسه الفسینما - فزهنگیان - فلسطین – قدس – ۲۹ بهمن – انقلاب در محدوده چهارراه شریعتی ( شهناز )سینما آ
جلسه مذکور با یاد و نام خدا آغاز شد ...
دستور جلسه (5): 
1- برنامه ریزی برای برگزاری مراسم ایام الله دهه فجر و 22 بهمن ماه 97 
2- همکاری در برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان به مناسبت 22 بهمن ماه 
3- برگزاری جشنواره غذا با همکاری اولیا دانش آموزان 
پایه هفتمی ها و دهمی هاقابل توجه دانش آموزان متقاضی مدارس استعداد درخشان ثبت نام در آزمون ورودی پایه های هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان آغاز شد‌. ⏳مهلت ثبت نام:از شنبه ۲۶ بهمن لغایت شنبه ۳ اسفند 98جهت دریافت اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما بروید @cofenet_itnet_pv
اقلیم و آب وهوا: بادها و بارندگی،دمابه طور کلی بخش خنج در منطقه آب و هوای گرم واقع شده است ولی روستای کورده به دلایل شرایط محلی از وضعیت مطلوب تری برخوردار است. این روستا در دشتی معتدل و خشک واقع شده است. فصل زمستان که بارندگی می آید در ماه های آبان تا بهمن ماه می باشد از بهمن تا اسفند فصل بهار می باشد که علف ها می رویند و طبیعت منطقه را سرسبز می کنند. از لحاظ سرسبزی این منطقه در بین مناطق شهرستان خنج از اهمیت خاصی برخوردار است
ادامه مطلب
 رزرو اینترنتی اسکان نوروزی۹۸ فرهنگیان
#آغاز : ۳ اسفند 
#پایان : ۲۴ اسفند
متقاضیان به نشانی به سایت زیر مراجعه نمایند
eskan.medu.ir 
 فرهنگیان محترم در بازه زمانی ۲۸ اسفند لغایت ۱۲ فروردین می توانند با مراجعه حضوری در پایگاه های اسکان فرهنگیان در استان ها از ظرفیت پذیرش حضوری نیز استفاده نمایند.

#گزارش #خبر

«گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری در اسفند ماه 1398»

با توجه به نزدیک شدن پایان سال و همچنین تلاش مرکز برای جابه جایی هر چه سریعتر دفتر؛ گزارش نهایی امور مالی اسفند ماه آماده و تحویل کمیته امداد شد.

با توجه به شرح تفصیلی موجود در تصویر، مرکز در اسفند ماه 98 بالغ بر 633 میلیون ریال کمک غیر نقدی و 28 میلیون ریال کمک نقدی به مددجویان خود ارائه داده است.
الان که چهارم فروردین شده،که وارد سال نود و نه شدیم،که از نود و هشت زنده بیرون اومدیم ،که این روزا که شش روز است که خواهرزاده به دنیا اومده و  خونه ابجیم قرنطینه ایم از صبح که بیدار میشی با بچه چهارساله که حالا با اومدن ابجیش بیش تر از گذشته حساس شده بازی کنی نقاشی بکشی،کاردستی درست کنی،لباس های نی نی رو بشوری،ظرف بشوری موقع شستن بچه کمک کنی ،و شب خسته دراز بکشی و تازه اگر فکر ها اجازه بدن چند خطی کتاب بخونی،
حالا بگم از نود و هشت،از سالی که پ
با سلام جلسه دفاع پروپوزال در روز یک شنبه 7 بهمن ماه ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.
لطفا در قسمت کامنت اعلام آمادگی بفرمایید. در کامنت خود- نام- نام خانوادگی - شماره دانشجویی- استاد راهنما و موضوع را اعلام نمایید.آخرین مهلت اعلام آمادگی 4 بهمن می باشد. داواران دکتر خیرآبادی و حاجی بگلوموفق باشید
روزای آخر ساله ... دیروز جمعه 24 اسفند با دوستان خانوادگی رفتیم هتل کوثر برای ناهار ...
با اینکه هنوز خیلی کار دارم ولی چند روزه سعی می کنم فیلم ببینم ...
چند شب پیش فیلم " با او حرف بزن " رو دیدم ... جالب بود ...
امروز شنبه بعدازظهر 25 اسفند ، فیلم روما رو دیدم ... توی یه قسمت از فیلم گریه ام گرفت ...برای مظلومیت کلئو و همه ی زنها ... ولی در کل زنهای قوی ای بودند ... زنهایی که می دونستند باید با قدرت و تمرکز چطوری روی پای خودشون بایستند ...
یه فیلمهای دیگه ای هم ه
میشد که بهمن زیبا تر از این باشد!
میشد فصل شکست زمستان باشد نه فصل انحطاط بهار !
میشد که یخمان آب بشود...
غصه ها مان آب برود...
و قصه ها مان میشد که زیبا تر از این باشند...
میشد که فصل کوچ دیو زمستان و فرشته ی بهار از این و به این دیار باشد!
میشد که داستان جور دیگری باشد؛ اما نشد! و به بهمن که میرسیم زمستان ما دوباره آغاز میشود
فروردین ....وانت
اردیبهشت...سانتافه
خرداد........خر مش قربون
تیر ..........مرسدس بنز
مرداد.........لندکروزر شاسی
شهریور.......پورشه
مهر............مازراتی
آبان............پراید
آذر............ ﺎﻭ ﻏﻼﻡ ﻋﺒﺎﺱ
دی............. شورلت امریکایی
بهمن........... فضاپیما
اسفند.........نیسان آبی
هیچوقت وبلاگ رو فراموش نکردم. توی این پنج ماه، هرازگاهی پنل رو باز می‌کردم و ستاره‌های روشن شده رو چک. دست و دلم به نوشتن نمی‌رفت. شاید چون نیاز به تخلیه‌گاه نداشتم. شاید چون غرق در خودم بودم. شاید هم بخاطر گیر کردن در روزمره‌ها. ناگفته نماند که گه‌گاهی، در حد کمتر از انگشتان یک دست، خواستم پستی بنویسم! اما نیمه کاره موند! مدت‌هاست شده‌ام آدم فکر‌های نصفه نیمه. کارهای ناتموم. پروژه‌های به امان خدا رها شده. تو گویی عادت کرده‌ام به این که

دلبرِ زمستانیِ من!این فصل را برای ماندن ترجیح بده،می خواهم دی را کنجِ دنج ترین کافه برایت عاشقانه های شاملو را زمزمه کنم!می خواهم شب های سردِ دی را برایت آغوشانه گرم تر رقم بزنممی خواهم بهمن را کنجِ پنجره ی اتاقمان،برایت چای با عطرِ هل و دارچین دم کنم و بابوسه ای یک فنجان عشقِ گرم مهمانت کنم!می خواهم روز های برفیِ بهمن،خیابان ها جز ردِ پای منو تو اثرِ دیگری خلق نکنند!اما می خواهم اسفند را در آرام و خلوت ترین کلبه ی چوبیِ جنگل،کنارِ آتش،مو
دوباره 22 بهمن شد ...

من که این انقلاب را تحریم کردم و فردا شرکت نخواهم کرد ...

رهبری را تحریم کرده ام به دلیل هر غلط داخلی و خارجی می کند که شرایط زندگی من بحرانی شده

انقلاب را تحریم کرده ام چون زندگی من را اینگونه بحرانی کرده است

افراط گرایان را تحریم کرده ام به دلیل همه افراط های داخلی و خارجی شان که زندگی من را اینگونه به فاک داده است

این انقلاب، اسلام نکبت بار و همه مسئولین ریز و درشتش از شهر و روستا گرفته تا رهبر را

تحریم کرده ام

تح
دانلود سوالات آزمون 25 بهمن 98 قلم چی با پاسخنامه
دانلود آزمون 25 بهمن قلمچی
دانلود از سرور های نمره پلاس
هر دو هفته یک بار قلمچی آزمون های آزمایشی خود را برای دانش آموزان و داوطبلان برگزار میکند . همچنین سایت نمره پلاس مثل همیشه این آزمون های قلم چی را برای دانش آموزانی که نمیتوانند در آزمون شرکت کنند آماده میکنم . امروز هم برای شما آزمون 25 بهمن قلم چی را آماده و تهیه کرده ایم . جهت دانلود آزمون 25 11 همراه با پاسخنامه به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
کتاب‌های «اعتکاف نیکان»، «با زباله چه‌کنیم؟»، «باغ‌های همیشه بهار: روایتی داستانی از زندگی امام‌محمدباقرعلیه‌السلام» و «خون دلی که لعل شد» در قالب طرح کتاب خوان اسفند ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
ادامه مطلب
زندگی را باید آموخت ؛از فصول و مهربانی و اتحادشان ؛یا از کوچ دسته جمعی پرستوها ،رقص زیبای طاووس،از قلمرو منقرض شده شیرها ؛یا کناره گیری عشق بهمن به فروردین و سپردن دلداده اش به اسفند ، آدمی مجبور است که بیاموزد، چراکه؛ تا دم مرگ به آموزش نیازمند است،آموزش و پرورش روح رشد و ترقی آدمیت است ؛که او را به انسانیت سوق می دهد.
انسانیت سرچشمه از گذشته دارد ؛همان گذشته ای که آنرا در بقچه مادر بزرگ گره زدیم و در سرداب نامهربانی پنهان نمودیم .یادش بخیر
آخرین‌باری که لیوان چای‌ام سرد نشده بود کی بود؟ طعم آخرین چای داغ را به یاد ندارم. هرچه فکر می‌کنم احساس می‌کنم از مدت‌های بسیار دور اسفند بوده است و چای‌ام سرد می‌شده.
اسفند فصل شور و زندگی است. فصل بیرون‌آمدن از کرختی پنج ماهه‌ی پاییز و زمستان است. این روزها دارم تند‌تند همه‌ی کارها را انجام می‌دهم. انگار پای قول و قراری نانوشته و ناگفته با خودم مانده‌ام، باید همه‌چیز را قبل از شروع بهار آماده کنم.
راستش من عاشقانه لیوان‌های چایی ر
سردار سلیمانی زاده 20 اسفند 1335 در قنات ملک استان کرمان وی فرماندهی سپاه قدرس جمهوری اسلامی ایران را در دست داشت وی در 4 بهمن 1398 درجه سرلشکری را از فرماندهی کل قوا سید علی خامنه ای دریافت کرد حضرت آیت الله خامنه ای سردار را ((شهید زنده می نامد ))

آفر ویژه تور تفلیس
✅3شب و 4 روز
ویژه 12 الی 17 اسفند  
هواپیمایی قشم ایر

3* DALIDA  1.590
3*  LIKE  1.620
3* DEJAVU  1.690
4* GNG TIBLISI   1.860
4* PRIMAVERA  1.890
4* TOSCANO  1.950
4* COLOMBI  1.990
4* GOLDEN PALACE  2.120
4* VILTON 2.190
4* RED LINE  2.290
4* DOLABAURI  2.290
4* CITY CENTER  2.550
4* AMERI  2.870
برای اطلاعات تکمیلی با آرنیکاسیر تماس بگیرید  
☎️02188762762
طول دوره : 16 ساعت
مدرس: استاد جمالی
برنامه زمانی: 
جلسه اول چهارشنبه 8 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه دوم چهارشنبه 15 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه سوم پنج شنبه 16 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه چهارم چهارشنبه 22 اسفند ساعت 9 الی 13
محل برگزاری: 
امیر آباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس شماره دو دانشکده های فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی نفت
هزینه ثبت نام: 
دانشجویان: 80 هزار تومان
سایر: 120 هزار تومان
برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک نمایید:
لینک ثبت نام در د
‍ حضور جامعه دانشگاهی در راهپیمایی 22 بهمن ماهکارکنان، اساتید، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج و معلمان و دانش‌آموزان سمای این واحد دانشگاهی همگام با مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان کهنوج، امروز  ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۸ با حضور در جشن چهل و یکمین  سال انقلاب،  نمایشی از اتحاد و همدلی را به رخ جهانیان کش
ادامه مطلب
لیست قیمت لپ تاپ ایسوس (Asus)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ اچ پی (hp)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ لنوو (Lenovo)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ اپل مک بوک (apple)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
ادامه مطلب...
بعد از آن‌که روز دوشنبه ۱۴ بهمن‌ماه پیامکی به متقاضیانی که در مرحله اول پروژه اقدام ملی مسکن واجد شرایط شناخته شدند ارسال شد، این افراد می‌توانند از چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir مدارک خود را تکمیل و ثبت‌نام را نهایی کنند.
چهار شنبه ، ۱۶ بهمن ۹۸@IrNews_24
[عکس 640×424]
مشاهده مطلب در کانال
رسما تمام شدم. نیاز شدیدی به تعطیلیِ چند روزه ی دنیا دارم. امتحانات ترم انرژیِ بدی از من گرفت. نیاز دارم چند روزی را مطلقا استراحت کنم تا مغزم دوباره خودش را بازیابی کند و توانایی درس خواندن را پیدا کنم.حالا که انگیزه هست، انرژی نیست! درس های فردا را یکی درمیان که نه، فقط یکی را خواندم و تلاشم مبنی بر خواندن و فهمیدن بقیه نتیجه نداد.. با خواندن خط اول حالم بهم خورد و کتاب را بستم و عطایش را به لقایش بخشیدم!
به نام خدای مهربون
1 بهمن 98
همیشه شروع حس قشنگی به همراه دارد
شروع هایت را به خاطر بیاور
شروع مدرسه و تحصیل...شروع سال جدید...شروع زندگی مشترک...شروع دوستی ...شروع فعالیت جدید و...

شروع همراه است با انگیزه... امیدواری ...هیجان...شورو شوق رسیدن

و امروز من همراه بود با تمام این حس های ناب
همراه بود با هدف گذاری های جدید که برای خود انجام دادم
همراه بود با تعهد هایی که به خود دادم
همراه بود با برنامه ریزی  
و در ادامه همراه با اقدام
تا در پایان این آغاز
الکالویید ها 
یک راهکار برای ثابت نگهداشتن مورفین تریاک؟Manaham یک کاربردوصل کردنی داشتن که چیزایی ک یادمه:سرپنتینآجمالینهیگراسفند
انزیم تئاز تو چی هست و چیکار میکنه؟خانواده نیتراریاسه (عین سوالو یادم نیس ولی به اسفند ربط داشت)
ادامه مطلب
آخرین‌باری که لیوان چای‌ام سرد نشده بود کی بود؟ طعم آخرین چای داغ را به یاد ندارم. هرچه فکر می‌کنم احساس می‌کنم از مدت‌های بسیار دور اسفند بوده است و چای‌ام سرد می‌شده.
اسفند فصل شور و زندگی است. فصل بیرون‌آمدن از کرختی پنج ماهه‌ی پاییز و زمستان است. این روزها دارم تند‌تند همه‌ی کارها را انجام می‌دهم. انگار پای قول و قراری نانوشته و ناگفته با خودم مانده‌ام، باید همه‌چیز را قبل از شروع بهار آماده کنم.

راستش من عاشقانه لیوان‌های چایی

فردا روز رژه میلیونی ارتش خداست...روز رزمایش زمینه سازان ظهورو فردا امام زمان نظاره گر آخرین یاران به جامانده اش است.
✅ همه با هم در راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن را در گلبهار
زمان: سه شنبه ۲۲ بهمن ساعت ۱۰ صبح مکان : مبدا مسجد امام خمینی (ره) مقصد مسجد جامع امام زین العابدین (ع)
وعده خدا نزدیک است

دانلود برنامه خندوانه 28 اسفند 97 با لینک مستقیم 
در حال آماده سازی این برنامه میباشیم 

برنامه خندوانه یکی از برنامه های پر طرفدار تلویزیون میباشد . در این برنامه برای شما قسمت اول سری جدید خندوانه را برای شما آماده میکنیم . سری جدید خندوانه در سال 98 پخش خواهد شد .
ادامه مطلب
اتاق تاریکه...اگر به تاریخ گوشه ی وبلاگ نگاه نکرده بودم نمیدونستم امروز چندم بهمن بود...تاریخ را گم کردم...
به تاریخ شبی که بعد از زدن دکمه ی چهارده ساعت کرنومترم،قدر ده دقیقه رقصیدم...
خوشحالم...از اینکه هنوز نشانه های حیات در من هست خوشحالم...

پیش فروش نژادهای زیر در ماه بهمن انجام میشود:✅ابریشمی سفید✳️مرندی✅سلطان✳️کوشین✅سیبرایت
پیش فروش تمام نژادها با قیمت هر عدد جوجه ۲۰۰۰۰ تومانتحویل دونوبت در اسفند ماه
❇️تمام جوجه ها واکسن خورده و سالم ارسال میشوند
ارسال به تمام ایران
جهت ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید 
کانال تلگرام :
morghe_zinaty
آیدی تلگرام :
@m_zinaty
شماره همراه:09132862998

با یه عالمه حس قشنگ اومدم، من امروز خوشحال ترینم، پر از انرژی ام، 25 اسفند 97 من یه تصمیم مهم و خاص گرفتم و امروز یه سالگیشو جشن گرفتم، یه جشن معنوی خیلی باشکوه :)نبات بهت قول میدم 25 اسفند های زیادی رو کنارت بمونم و دوتایی دست تو دست هم جشن بگیریم، دوستت دارم نبات :)تولدت مبارک من :)

#گزارش #شفافیت

گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری مربوط به بهمن ماه 1398

طبق شرح تفصیلی موجود در تصویر، در تاریخ 98/12/01 طی جلسه ای با حضور مدیر عامل و مسئول امور مالی تمامی امور مالی مرکز از ابتدا تا انتهای بهمن 1398 مورد بررسی و مستندسازی قرار گرفت.
.

شاعر میگه ...
بازم درد و دوتا چشمی که داره میگه برگرد و...
بازم درد و ...دلم کم کم داره یخ میزنه تو روزای سرد و...
بازم برف و ...
دلی که قد دنیا بات داره حرفو ...
بازم برف و...تو نیستی و یه مشت خاطره مونده زیر این برف و...
بازم برف...
؟؟؟
....
خدایی؟؟؟
سوز سردی میاد...انگار واقعا قراره دوباره برف بیاد...
 به وقت ۴۲ ام اسفند!

انا لله و انا الیه راجعون 
۲۳ اسفند ۹۸  بازگشت از مناطق زلزله زده قطور خوی
۲۵ اسفند ۹۸  بستری شدن پدر عزیرم در بیمارستات عارفیان و در نهایت طالقانی 
۲۸ اسفند ۹۸  ترخیص از طالقانی با عنوان بهبودی
۱ فروردین ۹۹ ساعت ۱۰:۳۰ صبح بستری در بیمارستان امام خمینی 
و در نهایت ۲ فروردین ۹۹ مقارن اذان مغرب و عشا عروج ایشان با افت شدید قند و کرونا مثبت 
غریبانه و غریبانه و غریبانه .....

الحمدلله رب العالمین ..... و از امروز در مورد کرونا و خودم و پدر خواهم نوش
فروش زمین در اسفند اباد ملارد همراه با امکانات آب برق گاز سر زمین از متراژ ۱۰۰ متر به بالا شروع میشود و شروع قیمت زمین ها در اسفند آباد ملارد از ۲۵۰ میلیون شروع میشود. جهت خرید زمین در اسفند آباد ملارد لطفا با ما تماس بگیرید .

اسفند را اینگونه دوست ندارم !اسفند برای من شور و‌ هیجان و قیل وقال دستفروشان، سرو صدای سه شنبه بازار و شنبه بازار است؛با رنگهای چشم نوازِ بساطِ زنانِ سبزی فروش و هارمونی رنگ سبزی هایِ تازه با تربچه های سرخ نقلی ترکیبِ بویِ ماهیِ تازه و بوی سنبل با جَرو بحثِ زوج ها بر سر خریدن و‌ نخریدن !
اسفند برای من یعنی قدم زدنِ بدون واهمه در بلوار منتهی به دریا؛ برای دیدن میموزاهای پیام آور سال نو !
اسفند، یعنی قرار با دوستان برای دورهمیِ شامِ شبِ چهارش
آغاز ثبت نام پانزدهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن از اول بهمن‌
ثبت نام اولین مرحله پانزدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن از روز سه‌‎شنبه، اول بهمن‌ماه سال جاری از سوی سازمان دارالقرآن الکریم، آغاز می‌شود. 
مهلت ثبت نام در این آزمون تخصصی تا پایان وقت اداری روز ۳۰ بهمن‌ماه خواهد بود.
حافظان می‌توانند در تاریخ اعلام شده به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان دارالقرآن الکریم (پایگاه تلاوت) مراجعه کنند و برای دریافت مدارک ت

آغاز هفته "تاریخ ورزش بروجرد"گرامی باد26 بهمن الی 2 اسفند  1398با شعار " بروجرد شهر فرزانگان و استعداد های درخشان" 

از آنجا که سایت ورزشی فرهاد داودوندی برای اولین بار در  ورزش ایران، تمامی هفته های سال در بروجرد را بنام هیئات ورزشی نامگذاری کرده استلذا از تاریخ 26 بهمن الی 2 اسفند توسط این سایت ورزشی بنام هفته "مربیان ورزش بروجرد" نامگذاری گردیدهمشهریان عزیز و جامعه محترم ورزش بروجرد در تمامی رشته های ورزشی می توانندبرای رسانه ای شدن،زن
دوره آموزش برنامه نویسی به زبان ++C به صورت کاملا هدفمند و با رویکرد مهندسی نفت
برنامه زمانی: 
هفته اول : 5 و 7 اسفند ساعت 11 الی 14
هفته دوم :12 و 14 اسفند ساعت 11 الی 14
هفته اسوم : 19 و 21 اسفند ساعت 11 الی 14
محل برگزاری: امیر آباد شمالی، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی تهران 
برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید:
ظرفیت تکمیل شد ...
دوره جدید به زودی ...
تور 4 روزه کیش
10 اسفند
تابان
2*پانیذ   800
3*ارم     890
3*تعطیلات   950
3*تماشا   1010
4*ارامش    1050
4*ارم   1085
4*ارامیس   1300
4*صدف   1450
5*ویدا    1600
5*شایگان    1680
5*کوروش    1680
☎️02188762762
☎️02188759777
کسانی که علاقه مند به عضویت در شورایب مرکزی انجمن نانو میباشند لطفا در نظرات به صورت خصوصی اعلام آمادگی فرمایند .
افراد نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی و شماره تماس خود را بفرستند.
مهلت عضو گیری تا هفته اول بهمن ماه میباشد.
لازم به ذکر است افرادی که عضو میشوند مورد بررسی دبیر انجمن و کارشناس مربوطه قرار میگیرند و در صورت تایید صلاحیت یکی از نامزد های انتخابات انجمن میشوند.
انتخابات انجمن های علمی هفته اول اسفند ماه میباشد.
تعطیلی برنامه «فرمول یک» تکذیب شد،شریعت پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه یک: برنامه «فرمول یک» این هفته تکرار قسمت‌های گذشته و هفته آینده دو یا سه برنامه زنده خواهد داشتگروه تهیه «فرمول یک» همان ابتدای پخش نیز اعلام کرده بودند که تا اول بهمن ماه برنامه خواهند داشت«فرمول یک» نیمه دوم اسفند ماه با ویژه‌برنامه‌های نوروزی آماده پخش می‌شودگفتنی است اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه به دلیل انتقادهای علی ضیا، برنامه «فرمول یک» تعطیل شده است
تور  5 روزه کیش
17 اسفند
ایران ایرتور
2*خاتم     770
2*ققنوس    850
3*تعطیلات   860
3*ارم    880
3*سان رایز    930
3*گامبرون   1050
3*پارسیان   1230
4*اریان   1310
4*ارم 1310
4*فلامینگو   1400
4*ارامیس  1430
5*پارمیدا   1560
5*میراژ   1940
5*ویدا   1950
5*شایان   2050
5*داریوش   2550
5*مارینا پارک  2570
☎️02188762762
☘️توصیه‌های سلامتی هفتگی ☘️از تاریخ ۳ تا ۹ اسفند
مهر در این هفته به خاطر موضوعی پیش‌بینی نشده جنب و جوش و فعالیت‌ات بیشتر می‌شود و به طور کلی روزهای شلوغ و تا حدی کلافه کننده در پیش داری. یک ناراحتی جسمی که مدتی تو و یا یکی از نزدیکانت را آزار می‌داد، برطرف می‌شود.
آبان با استرس و اضطراب، اعصاب و جسم تو را تحلیل می‌رود پس به خودت مسلط باش و اعتماد به نفس داشته باش. صحبت با یک مشاور خوب و باتجربه می‌تواند به تو کمک کند.
آذر حالا که همه چی
دیشب تصمیم گرفتم با یکی از مشاورای مرکز راجب کنکور ارشد صحبت کنم و یکم اطلاعات بگیرم، حدسم درست بود میتونم امسال کنکور ارشد 99 رو بدم و از بهمن کارشناسی ارشد رو شروع کنم. چون من حدودا 8 واحد دیگه ام میمونه برای مهر 99 و خب دوست ندارم وقفه بیوفته توی مسیرم، قرار بر این شد من کنکور امسال رو ثبت نام کنم و بخونم براش، اگر نتیجه خوبی داشت که انتخاب رشته میکنم و ورودی بهمن هارو میزنم یا یک ترم مرخصی میگیرم، اگر هم نداشت دست گرمی بوده و تجربه خوبی بدست آ
دیشب تصمیم گرفتم با یکی از مشاورای مرکز راجب کنکور ارشد صحبت کنم و یکم اطلاعات بگیرم، حدسم درست بود میتونم امسال کنکور ارشد 99 رو بدم و از بهمن کارشناسی ارشد رو شروع کنم. چون من حدودا 8 واحد دیگه ام میمونه برای مهر 99 و خب دوست ندارم وقفه بیوفته توی مسیرم، قرار بر این شد من کنکور امسال رو ثبت نام کنم و بخونم براش، اگر نتیجه خوبی داشت که انتخاب رشته میکنم و ورودی بهمن هارو میزنم یا یک ترم مرخصی میگیرم، اگر هم نداشت دست گرمی بوده و تجربه خوبی بدست آ
سه عرضه اولیه باقیمانده سال ۹۸
1️⃣شرکت پدیده شیمی قرن (اکتیو)
تاریخ عرضه ۳۰ بهمن ۹۸
مبلغ مورد نیاز کمتر از ۲۰۰ هزار تومان
2️⃣ لاستیک یزد (پیزد)
 تاریخ عرضه نیمه اول اسفند ماه
 مبلغ مورد نیاز کمتر از ۱۰۰ هزار تومان
3️⃣ تامین سرمایه بانک ملت
 تاریخ عرضه نیمه اول اسفند
 مبلغ موردنیاز کمتر از ۱۰۰ هزار تومان
فردا در گروه vip سهمی کوتاه مدت با بازدهی 20 درصدی و سهمی میان مدت با بازدهی 250 درصدی معرفی میشود برای پرداخت و عضویت با شماره 09351307055 در تلگرام
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
دانشگاه آزاد به دو روش با کنکور و بدون کنکور دانشجو می پذیرد. این دانشگاه بیش از 80 درصد رشته های خود را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد. دانشگاه آزاد دو نوبت در سال برای ورودی مهر و بهمن به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. هم
خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست
طاقت بار فراق این همه ایامم نیست

یازده روز میشه که تو خونه ام و غیر از سوپر مارکت و سبزی فروشی محل،جایی نرفتم و رسما دارم قاطی میکنم.این کرونا چی بود دیگه تو این شرایط؟
دلمون به یه اسفند ماه خوش بود که اونم به فنا رفت.همیشه عاشق اسفند ماه بودم.حال و هواشو خیلی دوست داشتم.حس خوبی داشتم تو اسفند ماه...
بعدها دلیل دیگه ای هم برای دوست داشتن اسفند پیدا کردم.تولد محبوب دلم سوم اسفند بود.
باری به هر جهت،انگار این ه
لیست قیمت گوشی موبایل هواوی ( huawei )/به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت گوشی موبایل سامسونگ ( Samsung )/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت گوشی موبایل اپل ( iphone )/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت گوشی موبایل شیائومی ( xiaomi ) /به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398

ادامه مطلب...
هفتم بهمن ماه ۹۶: ۶۵ کیلو
هفتم بهمن ماه ۹۷: ۴۵ کیلو
:/
لازم به ذکره وزن ایده ال من با توجه به قد و سیستم اسکلتی و شاخص توده بدنی و ... ۶۳ کیلو باید باشه...البته بدون وجود معده ازینم کمتر میشه طبیعتا.
به عبارتی در حال حاضر یه تیکه چوب خشکی هستیم که هی داره خشکتر میشه...
به نام او...
کتاب یاداشت های یک پزشک جوان رو خوندم.
این کتابو بهمن ۹۷ ؛یه روز بارونی تو یه کتاب فروشی تو انقلاب خریدم در حالی که منتظر بودیم که بریم یه انیمیشن رو تو سینما بهمن ببینیم!!
کتاب سبک و روان و جالبی بود و گاهی حس میکردم ممکنه حس های آینده ی من هم باشه!هر چند که من پزشک نیستم...ولی احتمالا روزی دامپزشک میشم و این حس ها رو تجربه میکنم...
این چند روز به کلینیک های مختلف سر زدم برای اینکه تابستون رو اونجا بگذرونم ولی خب هیچ کدوم جواب قطعی نداد
قرار بود امروز با هم بریم
نشد ... 
اما به همین آسمون آبی که انقدر صاف و صیقلی بود که میشد توش تو را ببینم قسم
که همین جوری که راه میرم چشمام دنبال تو بود
یک شنبه که دم مترو بودم همش دنبال تو بود
شاید هنوز نمیدونی که دارم برات مینویسم... ولی روزی صدبار میام ببینم که تو چی مینویسی... 
رستگاری عاشقی در 22 بهمن 

دانلود سرود انقلابی 22 بهمن

بیا بیا که شمیم بهار می‏آیددل رمیده ما را قرار می‏آیدسر از افق بدرآورد صبح آزادیسرود فتح و ظفر زین دیار می‏آیدبیا که شد سپری دوره تباهی‏هازمان سروری و اقتدار می‏آیدگریخت ظالم و برچیده شد بساط ستمنهال حق و عدالت به بار می‏آیدبیا که گر رود اهریمن از وطن بیرونفرشته از طرف کردگار می‏آیدخوش آمدی به وطن مقدمت گرامی‏بادصدای هلهله از هر گذار می‏آید
ادامه مطلب
نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 98
نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 با ثبت نام بدون کنکور از بهمن ماه 96 تفاوت دارد و ملاک اصلی پذیرش معدل کتبی دیپلم می باشد و برای بهمن ماه 97 شانس داوطلبان بالاست به طوری که انتخاب رشته و انتخاب دانشگاه بر اساس میزان بالا و پایین بودن معدل انجام می گیرد.
داوطلبان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر از میزان قبولی معدل کسب شده برای دانشگاه ها با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره
دانه های رنگارنگ اسفند آرزو، در اسفند دود کن منتظرند تا نوبتشان شود. کمی که می گذرد، ابر دودی فضا را می درد و بوی آرزو های سوخته میپیچد.
واقعیت همین است، گاهی رویاها و آرزوهایمان میان خوشی ها و غم ها، بدبختی ها و خوشبختی ها گم می شوند، آرام آرام می سوزند و وقتی بالای سرشان می رسیم، جز پیکری بی جان چیزی برایمان باقی نمانده. من، ما، آن ها شاید در خاکسپاری عزیزی، دانه های اسفند آرزو را دود کردیم. وقتی که دیگر تکیه گاهی نداشتیم، دوستی نداشتیم، لبخ
 اسفند
 هر چه سرد، هرچه سخت اما در پی اش بهاری هست
 درست مثل زندگی که روزهای سختش هرچه طاقت فرسا اما در گذر است..
. آدم ها می آیند با خودشان شوق می آورند، 
امید و رشته های نازک دلبستگی رشته ها که طنابی ضخیم شد
 از ترس به دام افتادن میروند از آنها کوله باری می ماند پر خاطره
 و دلبستگانی که در خاطره ها جا می مانند...
 فراموشی گره کوری ست که به دست زمان باز میشود
 اسفندِ رابطه ات در گذر است
 خاطره ها را دَرس کن و بهار را با حال دیگری آغاز کن
 #پریسا_زا
به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان بهمن ماه ۹۷ می‌رساند، ثبت‌نام آزمون‌های ورود به حرفه بهمن ۹۷ تا روز جمعه مورخ ۹۷/۰۹/۰۹ تمدید گردیده است و داوطلبان می‌توانند تا پایان ساعت ۱۶ روز جمعه برای ثبت‌نام اقدام نمایند. لازم بذکر است مهلت زمانی تعیین شده به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود لذا به کلیه داوطلبان عزیز توصیه می‌گردد در مهلت زمانی تعیین شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
مهر نوشت: همه مدارس استان تهران در تمامی مقاطع تحصیلی فردا شنبه سوم اسفند تعطیل اعلام شد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: همه مدارس شهر  تهران به دلیل فرایند اجرایی انتخابات در همه مقاطع تحصیلی فردا شنبه سوم اسفند تعطیل است.
مدیر کل اموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران نیز از تعطیلی همه مدارس شهرستانهای استان تهران در روز شنبه سوم اسفند خبر داد.
یه بار شب بیست و دو بهمن بودبرف اومده بود سنگینمن خونه شما بودممن بودم و تو..رفتیم از حیاط سینه پر برف اوردیم تو... نشستیم دم در حیاط.. تو یه صورت آدم برفی درست کردی... یادمه شکلش هنوز.. بعد ساعت ۹ که شد شروع کردیم دوتایی الله اکبر گفتن...اون روزا، این روزا دور بود و محال ولی خب ما که نمیدونیم چی قرار پیش بیاد....کاش بیشتر قبولت داشتیم
یه چیزی میشه دیگه!حجم: 28.2 مگابایت
نزدیکای ۲۲ بهمن یه روز بچه ها تقویم آوردن ببینن دیگه چه روزایی تا آخر سال تعطیله. وقتی دیدن فقط یه روز تو اسفند تعطیله پکر شدن که چه حیف!
اسفند شروع شد در حالیکه یک روز هم مدارس دایر نبود.
زندگی همینقدر غیرقابل پیش بینی و پیچیده ست.
تو روزایی که خودمونو قرنطینه کردیم و روزای قشنگی که منتظرشون بودیم دارن با ترس و دلهره می گذرن هرکس دنبال یه راهیه تا وقتشو بگذرونه و خودشو سرگرم کنه. 
ما که بیشتر وقتمون در حال تولی
در بیست و دومین روز از بهمن ماه سال 98،مردم نجیب و ولایتمدار و مسئولان  شهر و بخش آب پخش با حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن،با آرمانهای ناب انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
بخشدار و امام جمعه آب پخش سخنرانان این مراسم بودند.
اجرای زیبای گروه سرود شهید برونسی محله قلایی شهر آب پخش و رزم آهنگ کونگ فو کاران باشگاه شهدای آب پخش،دکلمه زیبای نوجوان امیرعلی باقری و قرائت قطعنامه از دیگر بخش های این مراسم بود.
احسان طوسی اجرای این برنامه را بر عهداه د
عرضم به حضورتون که من تصمیم گرفتم برم همون حسابداری، رفتم از مدرسه مدارکمو گرفتم،کپی گرفتم و همه کارارو کردم، رفتم کافی نت که ثبت نام کنم،هرچقدر تلاش می‌کردیم وارد شیم نمیشد،بعد یهو اقاهه گفت میخوای کد ورودی بهمنم بزنیم؟ شاید وارد شد، گفتم باشه بزن چون مطمعن بودم ورودی مهرم.
و بله درست حدس زدید، خاک بر سرم شد رفت،ورودی بهمنم
گفتم اقا نمیخواد ثبت نام کنی مدارک منو بده من برم فقط،اخه آدم با هر عقلی بخواد فکر کنه وقتی ورودی بهمن باشم چه کاریه

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور عنوان ایام الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با شعار محوری «انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت» اعلام کرد

-شنبه 12 بهمن ماه 98مناسبت: بازگشت پیروزمندانه حضرت امام خمینی ( رحمت الله علیه)عنوان روز: ولایتمداری، انقلابی‌گری، پیوند ناگسستنی امت و امام-یک‌شنبه 13 بهمن 98عنوان روز: تفکر دینی، فرهنگ و هنر انقلابی، تمدن نوین اسلامی-دوشنبه  14 بهمن 98مناس
ثبت‌نام کنکور سراسری از روز چهارشنبه مورخ 98/11/16 (شانزدهم بهمن ماه‌ 1398) منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org آغاز و در روز پنجشنبه مورخ 98/11/24 (بیست و چهارم بهمن ماه‌ 1398) پایان می‌پذیرد؛ لذا داوطلبان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال 1399 ثبت‌نام نمایند.
نحل ثبت نام :ایرانشهرکافی نت فرزاد

طالع‌بینی اسفند ماه 1393

فروردین ماه:در این ماه احساس می‌کنید که باید از نظر احساسی تعدیل شوید و می‌خواهید انرژی اضافی خود را تخلیه کنید.اگر با همکارتان درگیر یک بحث جدی شوید این بحث به نفع شخص شروع کننده تمام می‌شود و در عین حال وظایفی که قبلا به خوبی تعریف شده‌اند ، ممکن است در نتیجه این بحث به سرعت روشنی خود را از دست بدهند.
ادامه مطلب
بسم الله 3 بهمن 1357 (سه شنبه) :
 شورای سلطنت که برای حفظ رژیم سلطنتی در ایران تشکیل شده بود منحل گردید.
 4 بهمن 1357 (چهارشنبه) :
 برای جلوگیری از حضور امام خمینی در بین مردم ایران ارتش فرودگاه مهرآباد را به اشغال درآورد.
 5 بهمن 1357 (پنج شنبه) :
 دولت بختیار 3 روز فرودگاههای کشور را بست.
ادامه مطلب
اینکه همچنان نصف شب به سرم میزنه وب گردی (بخونین ولگردی) کنم دلیلی نداره جز پیامی که گفته "شرکت تا 22 فروردین همچنان تعطیل می باشد."
و برای معدود دفعاتی که میشد دعا کردم کاش دیگه آخریش باشه
وسطای تیر که تازه از بجنورد برگشته بودم و به جوگیرترین شکل ممکن دنبال کار میگشتم و غصه می خوردم تا خود بهمن که در نهایت بن بست رسیدم به انتشاراتی که از قبل سه روز بودن رو تجربه کرده بودم اما تهش با یه نفس راحت نخواستمش و ول کردم، پا گذاشتم بیشتر روزام جز وقتی
خبرگزاری فارس: علی خدایی عضو شورای عالی کار و نماینده کارگران در این شورا در مورد زمان پرداخت عیدی کارگران گفت: معمولا عیدی کارگران پایان سال اسفند ماه پرداخت می‌شود، اما منعی ندارد که با حقوق بهمن نیز پرداخت شود، اما مهلت قانونی برای عیدی همان اسفند ماه است.

ادامه مطلب
بهمن ماه از راه رسید
امسال منو مامان ی گردگیری خیلی ساده می خوایم داشته باشیم
چون هر دو هفته ی بار حسابی خونه رو تمیز کردیم و این خونه هم نوسازه
در نتیجه هیچ جایی گردگیری خیلی زیاد نمی خواد
اگر طبق برنامه بریم تهران و برنامه عوض نشه
نیمه دوم اسفند میریم تهران..اگر بشه یکم خرید کنیم
دیشب با مامان حرف میزدیم که چی باید بخریم و الویت بندی کردیم خرید هامون رو
ادامه مطلب
فردا(22 بهمن) روزی است که انقلاب ما پیروز شده است و دیگر استکبار مستبد در کشور ما حکم رانی نمی کند.روزی است که حق مردم از چنگال رژیم نوکر آمریکا،در می آید.فردا روز پیروزی انقلاب ماست.
به همین خاطر فردا برای سالگرد این افتخار بزرگ همه می آییم.

امروز چهارشنبه 28 اسفند 1398 یک روز مونده به آخر سال هست. 
این روزا اون طوری که سال ها پیش انتظارشو داشتم نیس. 
اما واقعیت زندگی همینه. 
من هیچ وقت به اندازه کافی عاقل نبودم الان هم نیستم. اما دوس دارم بدونم 5 سال دیگه مثل امروز یعنی 28 اسفند 1403 من کجام؟ مشغول چه کاری ام؟ در چه حالی ام؟
چه تغییری کردم؟
آیا هنوزم همین آدم افسرده ی خسته و داغونم یا اینکه نه اوضاع رو عوض کردم؟
این نوشته رو امروز مینویسم و 5 سال دیگه اگه یادم بمونه برمیگردم و خودم رو با ا
1⃣تمدید بخشودگی جرائم مالیاتی قابل بخشش در اسفند سال ۹۸ ( تولیدی ها ۹۰ درصد و سایر مودیان ۸۰ درصد ) تا پایان خرداد ۱۳۹۹
2⃣چنانچه برگ مالیات قطعی مودیان از ۱۲ بهمن ۹۸ به بعد ابلاغ شود و مودی نسبت به پرداخت مالیات و جرائم غیرقابل بخشش تا پایان خرداد ۱۳۹۹ اقدام نماید ، مشمول بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم خواهد بود
3⃣لغو هیات های حل اختلاف مالیاتی در بخش اشخاص حقیقی ( همه ی منابع ) تا پایان سال ۱۳۹۸ و ادامه جلسات به سال ۱۳۹۹ موکول می گردد
ادامه مطلب
دانلود سریال دل ویکی سریال یکی از دیگر از جدیدترین سریال های شبکه نمایش خانگی است که قرار است به زودی از طریق نمایش خانگی تولید و پخش شود.سریال ایرانی دل دومین تجربه نمایش خانگی منوچهر هادی بعد از سریال عاشقانه است که طبق تجربه ای که در سریال عاشقانه بوده است این سریال هم حتما یکی از زیبا ترین و جذاب ترین سریال های عاشقانه شبکه نمایش خانگی خواهد شد.
سریال دلتهیه کننده ای که اول معرفی شده ایرج محمدی بود که بعد از استعفای ایرج محمدی، جواد فرحا
به نام خداچندین روز است که سعی می‌کنم کلمه‌ها و جمله‌ها را کنار هم ردیف کنم، نمی‌شود! هی جمله‌ها را بالا و پایین می‌کنم و نمی‌شود! نتوانستم از نوشتنش منصرف شوم. نتوانستم بهمن ۹۸ را با همه قشنگی‌هایش ثبت نکنم! بهمن دو سال پیش، ترسیده بودم از اشتباه دوباره، از پشیمانی دوباره، از ترس‌ها و عذاب‌ها و ناراحتی‌ها. تصویر خودم را گوشه اتاق توی ذهنم دارم که با حال بلاتکلیف و پر از تردید، نشسته بودم و از خدا خواستم که اگر اتفاقی که از بهمن ۹۶ شروع
سلام
گاهی اوقات آدم باید به خودش انرژی بده.  انرژی مثبت.
منم اومدم اینجا تا به خودم انرژی بدم.  چونکه فردا تولدمه.  مثل همیشه یک دوست خیلی خوب دارم که یک روز زودتر ساعت 8 صبح تولدم را تبریک گفت. واقعاً شگفت زده شدم.  حتی خودم هم به یاد تولدم نبودم. 
اصلاً فکر نمی کردم، امروز کسی باشه و تولدم را تبریک بگه. 
می دونید من 27 اسفند به دنیا اومدم.  یعنی اصلا قرار نبود در این روز به دنیا بیام. نمی دونم چرا در دیدن این دنیا عجله کردم و 12 روز زودتر به دنیا
بیست و دوی بهمن که حیات وطن است                                                         
خود روح خدایی است که در جان و تن است                                                       
ما زنده به آنیم و از آن یاد کنیم                                                     
یوم الهی که یادگار از آن ماه بهمن است                                                 
یوم الله۲۲ بهمن، روز پیروزی حق بر باطل را تبریک می گویم            
** این مطالب مربوط به اسفند 97 هست ولی اون موقع نتونستم بیام بنویسم. الان می نویسم (4فروردین 98)

از تعطیلات بین دو ترم که یعنی اول بهمن تا 12 بهمن که اومده بودم خونه ، احتمال می دادم با رفتنم به اردوجهادی خانواده مخالفت کنند! چرا؟! خلاصه بگم چون دیگه ترم قبل دو تا درس رو افتادم پدرم گفتند دیگه عید خبری از اردو جهادی و اینا نیست! منم گفتم افتادنم به خاطر این اردوها و کارها و فعالیت ها نیست ...
واقعا هم به خاطر این ها فعالیت ها تو هیئت و بسیج و کارهای فره

با سلام و احترام. شنبه ١١ ام اسفند ساعت ١١/٣٠ براى دفاع پروپوزال در نظر گرفته شده. لطفا دانشجویان اعلام آمادگى بفرمایند و تا سه شنبه دو نسخه امضا شده توسط استاد راهنما تحویل گروه بدهید. موفق باشید
در زیر همین پست، نام، موضوع و استاد راهنما را اعلام بفرمایید. 
داورها : دکتر خیرآبادى و دکتر حاجى بگلو 
افرادی که در ماه اسفند به دنیا آمده اند زیاد اهل تظاهر نیستند و به راحتی خواسته های خود را بیان می کنند. 
متولدین اسفند ماه بسیار حساس و رویایی هستند، اهل آرامش و ملایمت، بسیار متین و آرام، پول دوست، مرموز، غیرواقع بین، قابل انعطاف، بسیار متین و آرام، علاقمند به موسیقی، کم انرژی و به طور کلی افرادی که در اسفند به دنیا آمده اند یا منفی کامل هستند و یا مثبت کامل.
 اگر چه افراد اسفند ماهی دارای انرژی های مثبت بسیاری می باشند و بسیار آرام هستند ا

تعطیلی مدارس 28 بهمن 98 آذربایجان غربی :
آموزش و پرورش تعطیلی مدارس 28 بهمن 98 آذربایجان غربی اعلام کرد: به دلیل بارش برف مدارس هفت شهرستان استان دوشنبه تعطیل است.
به گزارش خبرینو به نقل از تابناک:  بر اساس اعلام روابط عمومی آموزش وپرورش استان با توجه به بارش شدید برف و پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر ادامه بارش‌ها دوشنبه مدارس برخی مناطق در نوبت صبح تعطیل است.

همچنین بخوانید: 
     “تعطیلی مدارس 3 اسفند 98 شنبه روز بعد از انتخابات “

تعطیلی مدارس قزوین 28 بهمن 98 در نوبت عصر:
به گزارش خبرینو به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین در رابطه با تعطیلی مدارس قزوین 28 بهمن 98 ، مؤمنی مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: علیرغم بارش برف در تمامی نقاط استان قزوین، مدارس نوبت عصر استان همچنان دایر است.
بارش برف از ساعت ۴ و ۴۵ دقیقه صبح امروز در استان قزوین آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

منبع: سایت خبری خبرینو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها